مراسم ازدواج

  • جفت ها در بهشت ساخته شده اند، اما گره های آنها بر روی زمین گره خورده اند. و آنها برای همیشه با همدیگر باقی میمانند.
Check In
Check Out
بزرگسالان
استراحت ما ترکیبی کامل از مدرنیته و کلاس است. لواسانی را در قلب گوا پیدا کنید. توچال ریو کاملا برای عروسی موضوع خود مناسب است زیرا دارای یکی از بزرگترین فانتوم ها در شمال غوائم است که بیش از 4700 sq.ft. این همه نیست، برای اطمینان از اینکه تجربه خاص خود را به یاد ماندنی می شود، این 10 هکتار از پارک های رودخانه، گزینه های بی پایان از سالن های فضای باز و در محیط داخلی را برای برگزاری جلسات مختلف از جمله یک سالن ضیافتی صوتی اثبات شده با صدای فوق العاده ارائه می دهد که به شما امکان می دهد بدون هیچ ترس از قانون محلی.
بازدید شما ثابت خواهد کرد که یک تجربه تحولآفرینی برای شماست و شما را با یک قهوه تمام می کند. با شناخت فردیت و شریک زندگی خود در Resort Rio، ما گزینه های گوناگونی را برای کمک به جشن های عروسی خود در اختیار شما قرار می دهیم تا با توجه به مناسبت ها و نیازهای شما به طور یکسان.
Events & Conferences

صرف نظر از این که آیا شما عروسی معمولی را تنظیم می کنید، انجام یک وظیفه دنج یا عروسی مضمون عجیب و غریب شگفت انگیز، استراحت کنندگان برگزار کننده عروسی در خانه و تیم سرگرمی به شدت کنترل برنامه ریزی هر جزئیات دقیق و تبدیل تمام رویاهای خود را به یک واقعیت شگفت انگیز . از طرح های تزئینی به منوها و سبک های سفارشی، تیم چشم برای جزئیات دارد. احزاب متضاد، محیط زیست، سرگرمی های تبلیغاتی، عروسی شما یک تظاهرات بزرگ است که با لحظات لذت بخش و خاطره ای برای گرامی داشتن ایجاد می شود.

Events & Conferences

منو - همان سلطنتطلبی را با ترکیب سلطنتی آشپزی که شما همیشه تمایل داشتید، به ارمغان بیاورید. توچال ریو از داشتن یک رستوران گیاهخواری خالص با آشپزخانه مجلل Veg و سرآشپزهای گجراتی و راجستانی لذت می برد. اکنون می توانید به راحتی مهمانان خود را به یک جشن سنتی معتبر درمان کنید. تایلز، غذاهای گجراتی، مواد غذایی نوآورانه همجوشی، این همه این و خیلی چیزهای دیگر را ارائه می دهد. با مجموعه ای از رستوران ها و میله های متمایز، توچال ریو متعهد می شود تا گسترش گسترده ای داشته باشد. سرآشپزهای متخصص در خوردن غذاهای لذتبخش موفق هستند. از غذاهای گیاهی مخصوص و جین تا غذاهای قاره آسیایی، مدیترانه ای و پان آسیایی، این منو وعده داده است که به عنوان یک جشن باقی بماند.

Events & Conferences

آبگرم و آمپر؛ سالن زیبایی - برنده جایزه ما Zaara اسپا در توچال ریو خواهد شد به استراحت تمام jitters عروسی خود را. این مجموعه علاوه بر مجموعه ای از درمان های نوآورانه ای نیز ارائه می دهد که به شما و مهمانانتان آرام و تازه می شود. سالن زیبایی در خانه های رفت و آمد مکرر متشکل از آرایش عروس است. این یک دختر زیبا را به یک عروس فوق العاده تبدیل خواهد کرد.

Events & Conferences

توچال ریو با ارائه های بی نظیر آن و فرهنگ معروف ریو وعده داده است یک بار در یک تجربه عروسی در طول زندگی پر از عشق و لحظات فریبنده است.

Events & Conferences