سیاست حفظ حریم خصوصی

در توکیو ریو، ما به حفظ حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و از آن حمایت می کنیم مسئولیت ما است. همانند سایر وب سایت ها، ممکن است اطلاعات خاصی را از شما به صورت داوطلبانه یا ناخواسته جمع آوری کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، به عنوان خوانده شده. اعتقاد ما این است که به طور مداوم گوش کنیم، با نیازهای مهمانان سازگار شویم و بهترین خدمات را ارائه دهیم. تیم پویا و متمرکز دارایی ما است که ما را از بقیه جدا می کند. "

این وب سایت (http://resortrio.com) اطلاعات شخصی شما را در مورد شما جمع آوری نمی کند، مگر اینکه شما به طور داوطلبانه آن را به ما ارائه کنید. این بدان معنی است که شما اسم، آدرس ایمیل یا سایر اطلاعات شخصی خود را فقط به این دلیل که وبسایت خود را مرور نمیکنید یا از یک لینک در یک ایمیل که ما برای شما ارسال کردیم، به وب سایت دسترسی نداریم.

هنگام درخواست یک صفحه از وب سایت ما، سرورهای ما اطلاعاتی را که در هدر درخواست HTTP از جمله آدرس IP، زمان درخواست، URL درخواست شما و سایر اطلاعات ارائه شده در هدر HTTP ارائه شده است را وارد کنید. ما اطلاعات هدر HTTP درخواست را جمع می کنیم تا وب سایت ما را به درستی کار کند و ببینیم چگونه می توانیم آن را تنظیم کنیم تا به شما بهتر عمل کنیم. ما همچنین می توانیم از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل آماری مانند زمان صرف شده، مکان جغرافیایی و سیستم ها و برنامه های استفاده شده برای دسترسی به وب سایت استفاده کنیم و از این طریق ممکن است چنین تحلیلی را منتشر کنیم.

اطلاعات جمع آوری شده و چگونگی استفاده از آن

ما اطلاعات شخصی را فقط در صورت لزوم جمع آوری می کنیم و همیشه از شما می خواهیم که به طور داوطلبانه اطلاعاتی را که ما نیاز داریم عرضه کنیم. به عنوان مثال، اگر شما رزرو کنید، عنوان، نام، آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن شما را جمع آوری می کنیم. برای اطالعات بیشتر در مورد نحوه پردازش و انتقال اطلاعات مربوط به پرداخت، اطلاعات سیاست امنیتی داده شده را بخوانید.

از اطلاعات شخصی شما استفاده می کنیم:
  • شما را از خدماتی که از روستا درخواست می کنید، ارائه می دهید.
  • به شما در رزرو اتاق کمک می کند.
  • ارسال ایمیل تبلیغاتی از ریزورت ریو.

We use the services of third party service providers to provide certain products and services like credit card billing, reservations services, for which it is necessary to provide personal information. These parties are contractually prohibited from using the personal information for any purpose other than those specified by Resort Rio We expressly prohibit the disclosure, sale or transfer of any information to any unauthorized party outside of Resort Rio by such service providers.

در محافظت از اطلاعات شخصی شما

ما هر چه لازم داریم انجام می دهیم:

  • از اطلاعات شخصی جمع آوری شده از شما در برابر دسترسی غیرمجاز، افشا، تغییر یا تخریب محافظت کنید.
  • اطلاعات شخصی خود را به روز نگه دارید، مطابق با قانون قابل اجرا باشد.
  • از اطلاعات شخصی شما در هنگام برقراری ارتباط آنلاین محافظت کنید. با این حال، توجه داشته باشید که هیچ سیستم امنیتی یا سیستم انتقال داده ها از طریق اینترنت نمی تواند کاملا امن باشد.
  • اطمینان حاصل کنید که وابستگان و ارائه دهندگان خدمات اقدامات منطقی را برای حفظ محرمانه بودن اطلاعات شخصی در مورد شما انجام می دهند.

ما در resortrio.com نگران امنیت اطلاعات خود هستیم. این کار با استفاده از فن آوری SSL، یک تکنولوژی رمزگذاری قوی برای اطمینان از انتقال امن تمامی معاملات کارت اعتباری و اطلاعات شخصی انجام می شود. ما همچنین یک گواهینامه سایت دیجیتالی از PCI، یکی از معروفترین گواهینامه های گواهینامه جهان را داریم.

resortrio.com ممکن است از تکنولوژی هایی مانند کوکی ها برای ثبت اطلاعات جلسه، جمع آوری بازدید و دسترسی به اطلاعات به صفحات وب استفاده کند که ما را قادر می سازد تا همچنان به بهبود خدمات ما و ارائه ویژگی های بهتر و مفید برای کاربران سایت / مهمانان ما بپردازیم. کوکی ها قطعه ای از اطلاعات است که به طور معمول توسط بسیاری از وب سایت ها برای اهداف ضبط مورد استفاده قرار می گیرد که می تواند به سایت هایی که به یاد داشته باشند، به عنوان مثال، تنظیمات خود را یاد بگیرند. کوکی، به خودی خود شخصا کاربر / مهمان را شناسایی نمی کند.

برای حریم شخصی خود ما توصیه میکنیم اطلاعات شخصی حساس را در هر ایمیلی که به ما ارسال میکنید اضافه نکنید. لطفا شماره کارت اعتباری را از طریق ایمیل به ما ارسال نکنید. ما آگاهانه اطلاعات شخصی افراد زیر 18 سال را جمع آوری نمی کنیم. به عنوان یک والد یا سرپرست قانونی، لطفا اجازه ندهید فرزندانتان اطلاعات شخصی خود را بدون اجازه شما ارسال کنند.

این سیاست حفظ حریم خصوصی ممکن است هر بار و هر زمان. برای هر گونه تغییر قابل توجهی، متوجه برجسته تر خواهید بود. اگر سوالی یا نگرانی های بیشتری درباره این خط مشی رازداری دارید، هر زمان از طریق این وب با ما تماس بگیرید.