ناهارخوری

  • لذت بردن از رنگین کمان آشپزی با 7 گزینه ناهار مجزا.
Check In
Check Out
بزرگسالان

جالسا

رستوران گیاهی خالص

جشن جالس به معنای جشن است که به غذاهای معتبر گجراتی، راجستانی و جین کمک می کند. هنگامی که به غذای گیاهی خالص می آید، این رستوران مترادف با هماهنگی و کیفیت است و طی سال ها افتخار گوا بوده است. به خوبی آشپز اختصاص داده شده، Jalsa همه چیز در مورد آن تجربه هند است که شما برای عشق می آیند. هیچ چیز در تالیش یلسا در کل شهر نبوده است.

  • برنده جایزه تایمز غذا برای پنج سال متوالی.
  • ساعتهای افتتاحیه: ناهار: 12:30 - 3:00 و شام: ساعت 7:30 - 10:30 بعد از ظهر.
  • رزرو قبلی لازم است.

ماما میا

پیتزا و پاستا

این رستوران محل مناسب برای خوردن غذای معتبر ایتالیایی است. پیتزای روستایی که در کوره های چوب کوره ساخته شده توسط ایتالیایی ساخته شده از ناپلی است، یکی از برجسته ترین رستوران های این منطقه است. این همچنین غذاهای گوشت گاو و بهترین انتخاب شراب برای همراهی با تمام دوره های غذا ارائه می دهد. احساس می کنید به دسر های خوشمزه و دهان آبی ارائه شده است که به سادگی الهی و یادآور غذاهای ایتالیایی گم شده است. ماما میا یک مکان ایده آل برای صرف یک شب آرام است

  • ساعتهای افتتاحیه: ساعت 7:30 - 10:30 بعد از ظهر.
  • رستوران ممکن است برای عملکرد خصوصی محفوظ باشد، از این رو رزرو قبلی باید انجام شود.

ترشی انبه

به طرز نمونه ای از لذت های آشپزی از سراسر جهان را ارائه می دهد. این امر به دلیل گسترش اسپری بوفالو و شبهای مضر آن است. شمارنده های زنده برجسته رفتارهای جهانی زندگی این رستوران است. شب های کارائوکه و گروه های زنده در حال اجرا در اینجا تجربه تجلیل را به سطح دیگری می برد.

  • ساعات کاری: صبحانه: 7:30 صبح - 10:15 صبح، ناهار: 12:30 - 3:00 صبح، شام: ساعت 7:30 - 10:30 بعد از ظهر.

Rio Café Bar

کافه ریو از نظر استخر، محل ایدهآل برای تفریح است. رستوران دلفریب خوشمزه، خوشمزه ها، نوشیدنی های تازه، کوکتل نوآورانه و محیط پر جنب و جوش است، شما آنرا نامیدید. همچنین انواع طعم های خاصی مانند duppio و macchiato ارائه می دهد. لکه لکه های لایت که توسط تیم سرآشپز جوان ایجاد شده است، برجسته ترین منو است.

قهوه شیرین

تمام غذای روزانه رستوران چند رستوران

این محل ناهارخوری منحصر به فرد با مشرف به استخر، ادای احترام به نوآوری، شور و غذای خوب است. لذت جادویی را از سراسر جهان به صورت نمونه ای ارائه می دهد. بوفه شاد و شمارنده های زنده برجسته این رستوران است. غذاهای جهانی، دستورالعمل های نوآورانه و یک فضای جذاب باعث می شود شیرین Caju به بهشت غذایی تبدیل شود.

  • صبحانه: 7:30 صبح تا 10:15 صبح، ناهار: 12:30 تا 3:00 صبح، شام: ساعت 7:30 تا 10:30 بعد از ظهر.

Bebdo - نوار استخر

شنا کردن نوار استخر

گرما را با این نوار استخر شنا کنید. این محل ایدهآل است که در اطراف آن ساکن شود، نوشیدنی های مورد علاقه خود را شیرین کنید و غذاهای محلی را دوست داشته باشید. نوار Bebdo نشان می دهد Goan سرگرم کننده تمام راه روح و مرحله برای تجربه سرگرم کننده پر شده است. نوار استخر برای کوکتل های مبتنی بر غذای گوان و معروف است. این منو همچنین دارای انواع گزش های لایت و غذاهای دریایی کبابی است.

  • ساعتهای باز: ساعت 11:00 صبح تا 8:00 بعدازظهر.

Cafè Royale

Cafè Royale - نوار خواب

کافه Royale یک مکان عالی برای تفریح و لذت بردن از دسرهای لذیذ، خوشمزه و قهوه مخصوص است. این نوار Lounge همچنین دارای یک نوار با کیفیت خوب است که کوکتل های عجیب و غریب و نوشیدنی های تازه را ارائه می دهد. کافه Royale با محیط پر جنب و جوش و شیک، امکانات عالی برای نشستن و سحر و جادو گوا را خیس می کند.

  • ساعتهای افتتاحیه: ساعت 7:30 - 10:30 بعد از ظهر.