دربارهی ما

  • توچال ریو - برای زمان زندگی شما.

بیا و لحظات فراموش نشدنی را با ما تجربه کن.

توچال ریو پنجاب لوکس لوکس لوکس اسپا توچال در شمال غوا در بندر رودخانه باگا در آرپورا قرار دارد. این معمار و مهمانداری مشهور است که این 10 هکتار زمین از آبی رودخانه به عنوان یکی از بهترین هتل های 5 ستاره در گوا به دلیل دیدگاه خیره کننده آن، اتاق های شلوغ، صمیمانه گرم و منطقه مناسب آن به جاذبه های معروف ویژه باشگاه های محبوب گوا ، رستوران ها، کراسنلس ها و بازار های کثیف.
توچال ریو با لوکس و سلطنتی بی نظیری به ارمغان می آورد. این هتل دارای لوکس لوکس ریو لوکس، لوکس لوکس کلاسیک و Royale تقریبا حدود. 650 تا 750 sq.ft، مجتمع مسکونی ریو و Royale بیش از 1100 sq.ft. این تمایز تنها بودن در گوا است که دارای ویلاهای 3 و 4 خوابه است، در حالی که برخی از ویلاها خانه های سقوط را در اختیار دارند.
با لیست کوهستانی رستوران های ویژه معروف؛ افتخار غواصی، رستوران اوتیچ وگ بسیار خود، توچال ریو نیز بهشت غذای نامیده می شود. شما نمی خواهید از دست دادن جایزه Zaara اسپا که ارائه درمان های معتبر و بسیار موثر آیورودا، درمان و نوآورانه و وعده به درمان کامل برای جوانب و ذهن و بدن است. علاوه بر این، آب و هوای گوا و کل حزب به شما پمپ مورد نیاز را می دهد.

ما اجازه می دهیم دستاوردهای ما صحبت کردن

ما فقط در مورد خدمات بی نظیر ما شگفت زده نیستیم. عشق از طرف مهمانانی مانند شما و بسیاری از شناخت عمومی باعث شده ما را موفق و فروتن ساخته است. صنعت مهمان نوازی نیز دارای جایزه ی ریتی ریو و بسیاری از جایزه های معتبر و شناخته شده است. جوایز تایمز غذا به جالس برای پنج سال متوالی و لوکس زعرا اسپا، جایزه Tripadvisor را برای موفقیت در سه سال متوالی به دست آورد. توچال ریو همچنین در هتل های لوکس هتل توصیه می شود.
علاوه بر این، Resort Rio دارای یکی از بزرگترین امکانات کنفرانس گوا است. توچال ریو بزرگترین و بزرگترین محل برگزاری کنفرانس ها و کنفرانس ها در شمال غوا، با دو امکانات کنفرانس کاملا متشکل از هنر مدرن است.
توچال ریو با انواع مختلفی از پیشنهادات انتخابی و یک گروه از کارشناسان متعهد و پر انرژی تضمین می دهد که به یاد خاطراتی که برای یک عمر برای شما گنجانده می شود. این هتل پنج ستاره Luxury Deluxe Spa Resort بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یک خانواده خانوادگی است، ازدواج عاشقانه، عروسی پریا یا جلسه کسب و کار، به عنوان همدم ایده آل شما تبدیل خواهد شد.